logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Altus 300 - Wybór subwoofera do pokoju 25m2 i garażu 50m2

audittenter 06 Sty 2006 19:45 1317 3
REKLAMA
  • #1 2153449
    audittenter
    Poziom 15  
    Posty: 138
    Pomógł: 7
    Ocena: 2
    Mam altusy 300 i już chyba 2 miesiąc planuje wykonanie suba aby wzmocnić basik w altusach. Napewno będzie to dwa suby jako podstawki pod kolumny. I tu zaczyna się problem planowałem na początku zrobić sub Franka https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic386560.html konstrukcja mi odpowiadała wygląg no i brzmienie spoko. Ale znalazłem konstrukcje już raczej estradową subik bociana https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic377837.html . Co do napędzania tych subików to bedzie końcówka z niemiec HOLLYWOOD IMPACT-600 wystarczy na te konstrukcje 2x300 4 Ohm. Suby raczej by grały w domu pokój 25m2(wiem jak do do domu jeden wystarczy ale lubię bassssik) no ale imprezki u kumpla w garażu około 50 m2. Chodzi o poczucie naprawde dobrego kopa w klate z basu i czy konstrukcja franka wystarczy x2. Poradcie może całkiem coś innego ale napewno 2 suby.W poniedziałem wybieram się do gliwic i napewno zachacze o niemiecką granice a w gliwicach jest diler stx więc nie płacił bym za przesyłke. Szybko pomocy.
  • REKLAMA
  • #2 2153647
    mizgu
    Poziom 19  
    Posty: 321
    Pomógł: 23
    Ocena: 16
    A ja bym doradził ci GDN-30-300-4-AP jeżeli zależy ci na niskim basie (mam od niedawna i jestem zadowolony). Jednak z opisu wynika że chcesz kopiącej krowy to nic innego jak gdn42-300 mam równierz i na tym głośniku suba i wiem że klatą potrafi poruszyć. Jednak musze cię rozczarować co do wzmacniacza HOLLYWOOD to jest syf i niema tej mocy co podaje producent a do powyszych głośników to napewno już się nie nada
  • REKLAMA
  • #3 2154494
    audittenter
    Poziom 15  
    Posty: 138
    Pomógł: 7
    Ocena: 2
    Więc jakiej firmy końcówke poleciłbyś. Głośniki wybrałem gdn 38/300/4 będzie to mała estrada w domu pudła dość spore bo 100l ale jak jeszcze postawie na tym altusy to będzie full wypass cały pion będzie mnie słyszał.
  • #4 2154554
    ige
    Poziom 35  
    Posty: 2766
    Pomógł: 221
    Ocena: 42
    moze DAP z tego co koledzy pisali jest wart swojej ceny
REKLAMA