Mam altusy 300 i już chyba 2 miesiąc planuje wykonanie suba aby wzmocnić basik w altusach. Napewno będzie to dwa suby jako podstawki pod kolumny. I tu zaczyna się problem planowałem na początku zrobić sub Franka https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic386560.html konstrukcja mi odpowiadała wygląg no i brzmienie spoko. Ale znalazłem konstrukcje już raczej estradową subik bociana https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic377837.html . Co do napędzania tych subików to bedzie końcówka z niemiec HOLLYWOOD IMPACT-600 wystarczy na te konstrukcje 2x300 4 Ohm. Suby raczej by grały w domu pokój 25m2(wiem jak do do domu jeden wystarczy ale lubię bassssik) no ale imprezki u kumpla w garażu około 50 m2. Chodzi o poczucie naprawde dobrego kopa w klate z basu i czy konstrukcja franka wystarczy x2. Poradcie może całkiem coś innego ale napewno 2 suby.W poniedziałem wybieram się do gliwic i napewno zachacze o niemiecką granice a w gliwicach jest diler stx więc nie płacił bym za przesyłke. Szybko pomocy.