Poszukuję wsadu do sterowania syntezy tsa6057 na pasmo 145MHz na at89c2051 i wyświetlaczem lcd.
Dodano po 34 [minuty]:
Procedury sterowania magistralą i2c mam juz gotowe, tylko mi brak reszty a w szczególności, jak rozwiazac wyświetlanie czestotliwosci na lcd?
Dodano po 34 [minuty]:
Procedury sterowania magistralą i2c mam juz gotowe, tylko mi brak reszty a w szczególności, jak rozwiazac wyświetlanie czestotliwosci na lcd?