Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka Samsung l69 EVSS. Nieprzyjemny gwizd podczas pracy sprężarki.

Leco 08 Sty 2006 12:03 1638 3
  • #1 08 Sty 2006 12:03
    Leco
    Poziom 2  

Witam

Zakupiłem niedawno lodówkę Samsung SR L629EVSS

Lodówka wydaje nieprzyjemny gwizd podczas pracy sprężarki i jeszcze z minutę po wyłączeniu się agregatu. Nie jest to może bardzo głośny dżwięk ale zakres częstotliwości powoduje nieprzyjemne odczucia. Czy to normalne?? Nie można spać w nocy, przeciągły gwizd o wysokiej częśtotliwości doprowadza mnie do szału.

Druga sprawa to praca przekażnika. Przekażnik bardzo głośno klika podczas wyłączania agregatu. Gość z serwisu poradził mi żebym go przykrył kocem.....

Trzy .. to trzaski plastików... Producent podaje, że to żywność się kurczy, tyle że lodówka była pusta.

Podpowiedzcie coś bo nie wytrzymam dłużej.
    Andrzej leco(malpa)op.pl

0 3
  • #2 08 Sty 2006 12:54
    zayzayer
    Specjalista AGD

Leco napisał:
    Lodówka wydaje nieprzyjemny gwizd podczas pracy sprężarki i jeszcze z minutę po wyłączeniu się agregatu. Nie jest to może bardzo głośny dżwięk ale zakres częstotliwości powoduje nieprzyjemne odczucia. Czy to normalne??

Normalne, ale jak ustanie, to zgłoś ją do naprawy

0
  • #3 09 Sty 2006 23:59
    pośpiech
    Poziom 12  

Ja bym zmierzył poziam hałasu i sprawdził z danymi jaki podaje producent. Jeśli wychodzą poza normę a sprzęt jest na gwarancji to zgłaszam do serwisu i to tak długo i często aż wymienią na nową.

0
  • #4 10 Sty 2006 00:10
    bermark57
    Poziom 12  

to jest mormalne ale jesli jest za głosne to czeba wymienic lodówke bo tego nie da sie naprawic tak szumi wtrysk przy parowniku
    :D

0