Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka SAMSUNG 629 EVSS- Gwizdy i trzaski

Leco 30 Lis 2005 22:40 1968 2
  • #1 30 Lis 2005 22:40
    Leco
    Poziom 2  

Witam

Zakupiłem niedawno lodówk Samsung SR L629EVSS

Lodówka wydaje nieprzyjemny gwizd podczas pracy sprężarki i jeszcze z minutę po wyłączeniu się agregatu. Czy to normalne?? Nie można spać w nocy, przeciągły gwizd o wysokiej częśtotliwości doprowadza mnie do szału.

Druga sprawa to praca przekażnika. Przekażnik bardzo głośno klika podczas wyłączania agregatu. Gość z serwisu poradził mi żebym go przykrył kocem.....

Trzy .. to trzaski plastików... Producent podaje, że to żywność się kurczy, tyle że lodówka była pusta.

Podpowiedzcie coś bo nie wytrzymam dłużej.
    Andrzej

0 2
  • #2 01 Gru 2005 18:56
    andrzejpyry
    Poziom 12  

Według mnie świst słyszysz bo wydaje go rozprężający się gaz pod zbyt dużym ciśnieniem, pewnie go za dużo wpompowali. Przekaźnik jest głosny bo taki ma być, po prostu taki zastosowali. A trzask plastiku to nie żywność tylko kurczące się wewnętrzne ścianki lodówki pod wpływem niskiej temperatury. jednym słowem kupiłeś bubla. Nie kupój urządzeń firmy która się na nich nie zna. Jedyne co jest dobre Samsunga to telewizory.

0
  • #3 01 Gru 2005 19:34
    redlin
    Poziom 16  

Racja. A skoro zakupiles niedawno to radze atakowac serwis w ramach gwarancji musi byc darmowy, a jesli nie usuna usterki coz :D nowa lodowka. Moze amica? Ja mam i nie narzekam o_O.

0
  Szukaj w 5mln produktów