Witam.
Posiadam piec weglowy SAS o mocy znamionowej 29 kW i chciałbym zainstalowac do niego sterownik wraz z wentylatorem. Jaki byście mi polecili ?
Pozdrawiam
Edi
Posiadam piec weglowy SAS o mocy znamionowej 29 kW i chciałbym zainstalowac do niego sterownik wraz z wentylatorem. Jaki byście mi polecili ?
Pozdrawiam
Edi