Witam
Mam problem z klawiaturą w deku Technics RS-B775.
Problem jest taki:
Początkowo nie wszystkie funkcje (play, << , >> , itp.) zaskakiwały od razu (trzeba było kilka razy wciskać klawisz żeby sie włączyło).
Stwierdziłem że wina może leżeć po stronie zużytych microswich-ów, niestety z braku oryginalnych kupiłem takie które pasowały (załączały w ten sam sposób), po wymianie na te nowe klawiatura wogóle przestała reagować.
Dodam ze oryginalne swiche miały od spodu zworki łączące ze sobą dwie ścieżki ( nie wiem po co ) zworki zastąpiłem kawałkami drutu.
Czy ktoś jest w stanie mi pomóc ??
Mam problem z klawiaturą w deku Technics RS-B775.
Problem jest taki:
Początkowo nie wszystkie funkcje (play, << , >> , itp.) zaskakiwały od razu (trzeba było kilka razy wciskać klawisz żeby sie włączyło).
Stwierdziłem że wina może leżeć po stronie zużytych microswich-ów, niestety z braku oryginalnych kupiłem takie które pasowały (załączały w ten sam sposób), po wymianie na te nowe klawiatura wogóle przestała reagować.
Dodam ze oryginalne swiche miały od spodu zworki łączące ze sobą dwie ścieżki ( nie wiem po co ) zworki zastąpiłem kawałkami drutu.
Czy ktoś jest w stanie mi pomóc ??