Witam
Mam problem z centralnym w seacie, wlasciwie to nie
dziala sterowanie na pilota, dostalem sie do modulu
part nr: 1L0 959 800 (siemens)
I mam pytanie jak wprogamować nowego pilota, wlasciwie to
tego samego ktory byl bo pilot jest sprawny ale wyglada
jak by nie byl wprogramowany.
Pozdrawiam
Mam problem z centralnym w seacie, wlasciwie to nie
dziala sterowanie na pilota, dostalem sie do modulu
part nr: 1L0 959 800 (siemens)
I mam pytanie jak wprogamować nowego pilota, wlasciwie to
tego samego ktory byl bo pilot jest sprawny ale wyglada
jak by nie byl wprogramowany.
Pozdrawiam