Czy ktoś wie jakie jest stosowane napięcie w Kanadzie?, oprócz tego jakie jest w gniazdkach (prawdopodobnie 110V lub 120V) ale chodzi mi o "siłę" (u nas 400V) i jaki rodzaj sieci?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamCytat:silniki się grzeją bo oni maja 60 hz dziękuję
Tuning Marek napisał:witam oj nie zgodziłbym się ja pracuję w firmie kanadyjskiej i przychodza maszyny z Kanady i podłaczmy je także uwaga sa różne napięcia miedzy fazowe 550 lub 480 , 540 a jeszcze ameryka ma też inaczej podobnie ale się różni wiadomo ze my używamy transformatorów do podniesienia napiecia ale czasami silniki się grzeją bo oni maja 60 hz dziękuję