Witam!
Przegladałem forum ale nie znalazłem postu na temat jak naprawić nagrywarke liteon 811s po nie udanym zmianie firmware. Jest powiedzane tylko przy pomocy jakich programów itp. Ale co jeśli wykonuje sie krok po kroku to co jest opisane i nie działa. Objawy sa nastepujace: nagrywarka jest widzana w BIOS'ie, w windzie. Widzi ja nero i opisuje parametry nagrywarki. Problem wystapił przy zamnie firmware DR8HS0P na DR8HS0R. To nowsze firmware zostało sciagniete ze strony producenta. Po automatycznym załadowniu firmware nagrywrka zdechła. Jest widziana przez system i bios. Szuflada sie otwiera. Miga pomaranczowa lampka. Po długich poszukiwaniach znalazłem programy i bin'arki ze starszymi wersjami firmware ze strony http://digi.rpc1.org/mtkflash.htm. Wszystko jest tam opisane ale nic nie działa. Sytem operacyjny jak posiadam to Win XP SP2, programy MTKFlashWin, MTKFlash, LtnFlash itp. Ten ostatni nawet komunikuje sie z nagrywarka i flashuje ją, ale problem nadla pozostaje. Pomóżcie, może macie jakieś przerobione binarki które chodzą na tej nagrywarce. A na koniec dodajac i może to jakaś refleksja... nie ufajcie producentom... oni sami nie wiedza co umieszczaja na swoich stronach. Prosze o pomoc. ;( . Jesli ktoś chce to moge mu przeslac te binarki co probowałem i programy co mam do flashowania: smasherboy(_at_)wp.pl
Przegladałem forum ale nie znalazłem postu na temat jak naprawić nagrywarke liteon 811s po nie udanym zmianie firmware. Jest powiedzane tylko przy pomocy jakich programów itp. Ale co jeśli wykonuje sie krok po kroku to co jest opisane i nie działa. Objawy sa nastepujace: nagrywarka jest widzana w BIOS'ie, w windzie. Widzi ja nero i opisuje parametry nagrywarki. Problem wystapił przy zamnie firmware DR8HS0P na DR8HS0R. To nowsze firmware zostało sciagniete ze strony producenta. Po automatycznym załadowniu firmware nagrywrka zdechła. Jest widziana przez system i bios. Szuflada sie otwiera. Miga pomaranczowa lampka. Po długich poszukiwaniach znalazłem programy i bin'arki ze starszymi wersjami firmware ze strony http://digi.rpc1.org/mtkflash.htm. Wszystko jest tam opisane ale nic nie działa. Sytem operacyjny jak posiadam to Win XP SP2, programy MTKFlashWin, MTKFlash, LtnFlash itp. Ten ostatni nawet komunikuje sie z nagrywarka i flashuje ją, ale problem nadla pozostaje. Pomóżcie, może macie jakieś przerobione binarki które chodzą na tej nagrywarce. A na koniec dodajac i może to jakaś refleksja... nie ufajcie producentom... oni sami nie wiedza co umieszczaja na swoich stronach. Prosze o pomoc. ;( . Jesli ktoś chce to moge mu przeslac te binarki co probowałem i programy co mam do flashowania: smasherboy(_at_)wp.pl