ma nagrywarke lg 8080b stara i wolna ale niezawodna chciałem wgrać nowy sofcik no i lipa walnełem się i wgrałem inny teraz nagrywarka jest martwa zero reakcji co mam zrobić czy da się jakoś wgrać soft
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam