Witam,
Zasilacz nie podaje na płytę główną napięć +7,5V i -7,5V. Napięcie +5,6 i +12V dociera do płyty głównej. Wieża reaguje na naciskanie klawiszy funkcyjnych, za wyjątkiem klawiszy do obsługi CD i magnetofonów.
W głośnikach słychać lekki szum, tuner jest przestrajany. Sprawdziłem tranzystory stabilizatorów +7,5 i -7,5V i obydwa są sprawne. Bardzo mocno rozgrzewa się tranzystor stabilizacji +5,6V. Spalony rezystor zabezpieczający w linii +7,5V.
Pozdrawiam,
GM
Zasilacz nie podaje na płytę główną napięć +7,5V i -7,5V. Napięcie +5,6 i +12V dociera do płyty głównej. Wieża reaguje na naciskanie klawiszy funkcyjnych, za wyjątkiem klawiszy do obsługi CD i magnetofonów.
W głośnikach słychać lekki szum, tuner jest przestrajany. Sprawdziłem tranzystory stabilizatorów +7,5 i -7,5V i obydwa są sprawne. Bardzo mocno rozgrzewa się tranzystor stabilizacji +5,6V. Spalony rezystor zabezpieczający w linii +7,5V.
Pozdrawiam,
GM