Mam problem z amplitunerem Techniksa a mianowicie wszystko chodzi jak należy RDS działa stacje radiowe działają ale po podgłoszeniu poza połowę potencjometru wyłancza się całkowicie i po włączeniu to samo do połowy jest dobrze poza wyłancza .Co za usterka i czego może byc przyczyną prosze o pomoc.pozdrawiam waldemar.