witam
czy jest jakiś sposób na ściągnięcie simlocka z tego modelu jeśli licznik błędów jest zablokowany?? posiadam smart-clipa oraz zwykły kabelek COM - zaznaczam że w telefonie jest wersja softu której smart-clip nie ruszy
z góry dzięki za każdą odpowiedź
pozdrawiam
czy jest jakiś sposób na ściągnięcie simlocka z tego modelu jeśli licznik błędów jest zablokowany?? posiadam smart-clipa oraz zwykły kabelek COM - zaznaczam że w telefonie jest wersja softu której smart-clip nie ruszy
z góry dzięki za każdą odpowiedź
pozdrawiam