Z odczytaniem kodu nie miałem problemu, kłopot w tym że klient bawił się i wpisał kilka razy kod specjalny i teraz nie ma możliwości wpisania kodu. Czy ktoś ma jakiś pomysł ?
To już druga wściekła motorolka w ciągu ostatnich dni. Szukam też monstera do 722i.
SławeK
To już druga wściekła motorolka w ciągu ostatnich dni. Szukam też monstera do 722i.
SławeK