logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Motorola C139 - blokada po wielokrotnym wpisaniu kodu, jak odblokować?

SlaweK 30 Gru 2005 19:13 1680 10
REKLAMA
  • #1 2131361
    SlaweK
    Poziom 43  
    Posty: 11964
    Pomógł: 917
    Ocena: 913
    Z odczytaniem kodu nie miałem problemu, kłopot w tym że klient bawił się i wpisał kilka razy kod specjalny i teraz nie ma możliwości wpisania kodu. Czy ktoś ma jakiś pomysł ?

    To już druga wściekła motorolka w ciągu ostatnich dni. Szukam też monstera do 722i.

    SławeK
  • REKLAMA
  • #2 2131884
    Andrzej_R
    Poziom 15  
    Posty: 161
    Pomógł: 12
    Ocena: 61
    Witam .
    Probowales smart-clipem niektore wersje obsluguje , moze w twoim przypadku pomoze .
  • #3 2132484
    SlaweK
    Poziom 43  
    Posty: 11964
    Pomógł: 917
    Ocena: 913
    Niestety nie posiadam, nie zarobiłby na siebie choć mało nie kasuję to mało przychodzi takich wynalazków. Czasem się zaprę żeby zrobić to kabelkami jeśli jest możliwe. Jesli jutro spotkam kogoś znajomego z Clipem to sprawdzę. wersja jest niska , same 10101 czy jakoś tak.

    SławeK

    PS. Widzę że tu wszyscy mądrzy co kupili boxa a nikt nie wie na czym poza klikaniem według czyjegoś opisu, to polega.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #4 2132635
    FranekDolas
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 4459
    Pomógł: 300
    Ocena: 69
    Twoje problemy rozwiąże oryginalny Vygis jeśli chodzi o Acera a co do 722i to powiedz pod jaki soft potrzebujesz monsterka.
  • REKLAMA
  • #5 2132673
    SlaweK
    Poziom 43  
    Posty: 11964
    Pomógł: 917
    Ocena: 913
    Soft do 722i T72PM_G_05.40.0C R ale już go podnioslem do 65

    SławeK
  • REKLAMA
  • #7 2132686
    SlaweK
    Poziom 43  
    Posty: 11964
    Pomógł: 917
    Ocena: 913
    PST i Victor 3,8

    SławeK
  • #8 2132698
    FranekDolas
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 4459
    Pomógł: 300
    Ocena: 69
    W tej chwili support do MSS3.8 nie działa.Nie wiem czemu - może zamknął już albo co a na supporcie MSS4 są flesze do T722i ale po pierwsze format ci nie podejdzie a po drugie tam nie ma monsterka tylko firmware i langi i jakiś repair 900-1800 i flexy ale tak jak mówię są pod MSS4.Jeśli nic do jutra nie znajdziesz napisz mail'a na syldan(_at_)tlen.pl to ci wyślę bo mam w pracy w laptopie napewno z tym że nie pamiętam czy istniało pod 722i takie coś jak monster. Tu jeszcze masz sporo informacji jak toto postawić http://matrax.net/forum/forumdisplay.php?s=176e8759a44ea91cd4659837c0b5f552&f=53
  • #9 2132723
    SlaweK
    Poziom 43  
    Posty: 11964
    Pomógł: 917
    Ocena: 913
    Te opisy na Matraxie są tak samo pokręcone jak te telefony a poza dwoma, trzema osobami to nikt tam nic nie wie tylko czasem im się coś udaje. Dość naczytałem się głupot i tak samo jest na Techtronicu. Mądrzejsi dawno się pochowali.

    SławeK
  • Pomocny post
    #10 2132731
    m_at_i
    Poziom 15  
    Posty: 208
    Pomógł: 6
    Ocena: 5
    Kologo zgłos sie do mnir na gg to ci powiem jak mozesz odblokowac tą motke za pomoca zwykłego kabelka :) 6236318
  • Pomocny post
    #11 2133923
    cinekk
    GSM Product Supporter
    Posty: 1512
    Pomógł: 170
    Ocena: 10
    SlaweK napisał:
    Te opisy na Matraxie są tak samo pokręcone jak te telefony a poza dwoma, trzema osobami to nikt tam nic nie wie tylko czasem im się coś udaje. Dość naczytałem się głupot i tak samo jest na Techtronicu. Mądrzejsi dawno się pochowali.

    SławeK


    Swięte słowa, ja tam siedziałem z jakiś rok temu i czasami zaglądam, jezeli ktoś się interesuje wgrywaniem nowych dzwonków i logosów to znajdzie tam speców ale od spraw SW i typu z archiwum X nie ma ich i o wiele wiecej znajdzie sie na gsmhosting, matrax to raczej forum milosnikow motoroli a nie specow od nich : )

    Ja rowniez moge pomoc na gg

    Pozdrawiam

Podsumowanie tematu

✨ Problem dotyczy blokady telefonu Motorola C139 po wielokrotnym błędnym wpisaniu kodu specjalnego, uniemożliwiającej dalsze wprowadzanie kodu odblokowującego. Proponowane rozwiązania obejmują użycie narzędzia Smart-Clip, które obsługuje niektóre wersje telefonów, jednak autor nie posiada tego urządzenia i rozważa odblokowanie za pomocą kabli. W dyskusji pojawia się sugestia wykorzystania oryginalnego oprogramowania Vygis do odblokowania Acera oraz pytania o odpowiedni soft i narzędzia do modelu 722i, w tym Monster i firmware T72PM_G_05.40.0C R, aktualizowany do wersji 65. Do flashowania wymieniono programy PST i Victor 3.8, jednak wsparcie dla MSS3.8 jest obecnie niedostępne, a MSS4 oferuje inne pliki firmware bez Monsterka. Użytkownicy wskazują na trudności ze znalezieniem rzetelnych informacji na forach takich jak Matrax czy Techtronic, sugerując kontakt bezpośredni w celu uzyskania instrukcji odblokowania za pomocą standardowego kabla. Dyskusja podkreśla problemy z dostępnością narzędzi i wiedzy technicznej dotyczącej odblokowywania i flashowania telefonów Motorola C139 oraz Sony Ericsson 722i.
REKLAMA