W moim przypadku ww pralka pobiera wodę,grzeje,zrasza lecz po wykonaniu prania nie chce wypuścić wody oraz wypłukać.Co może być przyczyną?
Proszę o porady
Proszę o porady
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam