witam!!! mam golfa 1.6 w gaźniku.. i mam taki problem ze jest naprawde uciazliwy.!! jak ide rano po samochod do garazu i zapalam to pieknie zapalam i jest ok.. tylko tu zaczynaja sie schody.!! na poczatku ma duze obroty i tak jakby troszke wył.. a potem nagle spadaja obroty do minimum i go tak szarpie.. i tzreba gazowac zeby sie rozgrzał.!! a jak sie rozgrzeje t potem snsanie sie włancza i chodzi dobrze.!! a jak sie rozgrzeje to jak marzenie autko.!!! pomozcie.!! z gory dziekuje.!!!