Witam!
mam problem z gaźnikiem 2ee a mianowicie z obrotami auto na wolnych obrotach mi gaśnie przeważnie kiedy się zatrzymuje,tylko wcisne sprzęgło i auto gaśnie przez miasto przejechac to koszmar na każdym skrzyżowaniu silnik odmawia posłuszeństwa wymienilem przewody podciśnienia,uszczelka gumowa podstawy gażnika jest ok i dalej mi gaśnie. Mechanicy mowią ze to wina nastawnika ale nastawnik jak jest uszkodzony to ma wysokie obroty u mnie jest odwrotnie,może to potencjometr przepustnicy,ale niewiem gdzie on się znajduje i czy jest wymienny.Czy ktoś mi może pomodz już niemam siły z tym gaźnikiem zastanawiam sie czy nie kupić gaźnika 2ee po regeneracji za 400zł ale niewiem czy to nie wyrzucanie pieniędzy w błoto proszę o pomoc
mam problem z gaźnikiem 2ee a mianowicie z obrotami auto na wolnych obrotach mi gaśnie przeważnie kiedy się zatrzymuje,tylko wcisne sprzęgło i auto gaśnie przez miasto przejechac to koszmar na każdym skrzyżowaniu silnik odmawia posłuszeństwa wymienilem przewody podciśnienia,uszczelka gumowa podstawy gażnika jest ok i dalej mi gaśnie. Mechanicy mowią ze to wina nastawnika ale nastawnik jak jest uszkodzony to ma wysokie obroty u mnie jest odwrotnie,może to potencjometr przepustnicy,ale niewiem gdzie on się znajduje i czy jest wymienny.Czy ktoś mi może pomodz już niemam siły z tym gaźnikiem zastanawiam sie czy nie kupić gaźnika 2ee po regeneracji za 400zł ale niewiem czy to nie wyrzucanie pieniędzy w błoto proszę o pomoc