witam, czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tych radiotelefonów? czy warto kupić komplet za 100zł? potrzebuję je do łączności w lesie na odległościach max do 1 kilometra. może ktoś zaproponuje inny, lepszy sprzęt? byle by był małych gabarytów.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam