witam wszystkich potzrebne sa radiotelefony( cos w rodzaju krotkofalowki pewnie zle to nazwałem ale nei jestem zbyt mocny w temacie) 3 sztuki i musze sie zmiescic max do podanej kwoty ,chodzi o to zeby były w miare profesjonalne i niewielkie.I Was jako znawcow tematu chcaiłem spytac co moge za te pieniadze kupic.znalazłem cos takiego ale nie orientuje sie na ile to jest dobry sprzet http://www.gps.strefa.pl/product_info.php?cPath=71_34_43&products_id=98 jest troche tanszy to beda 4 ale czy to bry pomysł??
pozdrawiam Marek
pozdrawiam Marek