logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Najlepsza i najszybsza przeglądarka internetowa oraz zmiana strony startowej w Firefox

kamiloss17 15 Sty 2006 01:16 16933 11
REKLAMA
  • #1 2181933
    kamiloss17
    Poziom 10  
    Posty: 52
    Wedlug was jaka jest najlepsza przegladarka internetowa i najszybsza??? i jak zmienic w przegladarce fire fox strone startowa???
  • REKLAMA
  • #2 2181953
    Dexterxx
    Poziom 13  
    Posty: 51
    Pomógł: 2
    Ja używam Maxthon'a, czasem firefoxa.. czasem i IE 6 :)

    Jak zmienić stronę startową?
    W opcjach?
  • #3 2181959
    Platon
    Poziom 42  
    Posty: 9185
    Pomógł: 744
    Ocena: 169
    Wg mnie kazda inna niz Internet Explorer.
    Czyli Opera i FireFox.
  • REKLAMA
  • #5 2182090
    marek216
    Poziom 43  
    Posty: 18012
    Pomógł: 1076
    Ocena: 928
    no i tu każdy będzi pisał : wg. mnie xxxx

    ja ma mozille firefox

    nie wiem czy na M$ mozilla ma tak samo jak na linuxie ( bo np. Open Office sie różni ) u mnie zmiana startowej jest tak :

    edycja→preferencje→ogólne→adres→zastosuj
  • #6 2182219
    kochaś
    Poziom 12  
    Posty: 40
    Pomógł: 1
    Ocena: 5
    tylko OPERA - najlepsza przeglądarka
  • #7 2182282
    Chillout
    Poziom 17  
    Posty: 200
    Pomógł: 24
    Ocena: 11
    Tylko i wyłącznie Mozilla Firefox. Korzystałem z niej zarówno na Windows XP (dawniej), jak i na "Pingwinku" (obecnie). Przeglądarka Opera jakoś nie przypadła mi do gustu...
  • #8 2182390
    czuga
    Poziom 23  
    Posty: 840
    Pomógł: 45
    Ocena: 38
    W pracy w srodowisku Linux wylacznie Mozilla Firefox....w Windows'ie to samo...zauwazylem ze Opera tez sie podciagnela, glownie przyspieszyla...IE to narzedzie dla samobojcow wg mnie ..;)

    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #9 2182594
    harley83
    Poziom 16  
    Posty: 118
    Pomógł: 17
    Ocena: 5
    Osobiście polecam AvantBrowser (jest to nakładka na Internet Explorer). Posiada wiele dodatkowych opcji, m.in. blokadę wyskakujących okienek, blokadę reklam, możliwość sterowania przeglądarką gestami ruchów myszy.
    Bardzo często jest aktualizowana.
    http://www.avantbrowser.com/
  • #10 2182710
    Dexterxx
    Poziom 13  
    Posty: 51
    Pomógł: 2
    To jest praktycznie to samo co Maxthon
  • REKLAMA
  • #11 2183212
    mat_ed
    Poziom 43  
    Posty: 10074
    Pomógł: 924
    Ocena: 268
    Uzywam Opery a do WU uzywam IE.
  • #12 2183474
    TONI_2003
    Moderator
    Posty: 15328
    Pomógł: 2192
    Ocena: 3814
    Myślę że już na ten temat wystarczy tej polemiki !
    Nic nowego nikt nie wniesie w temacie , a będzie to tylko samo punktowanie takich i podobnych Tematów jest już cała masa temat zamykam !

Podsumowanie tematu

✨ W dyskusji porównano różne przeglądarki internetowe pod kątem szybkości i jakości działania. Najczęściej polecane są Mozilla Firefox i Opera jako alternatywy dla Internet Explorera, który jest krytykowany za niską wydajność i stabilność. W środowisku Linux oraz Windows Firefox jest preferowany ze względu na szybkość i funkcjonalność. Wspomniano także Maxthon oraz AvantBrowser, który jest nakładką na Internet Explorer oferującą dodatkowe funkcje, takie jak blokada reklam i gesty myszy. Aby zmienić stronę startową w Firefox, należy przejść do opcji: Edycja → Preferencje → Ogólne → Adres i zatwierdzić zmiany.
REKLAMA