Witam
kopiarka jak w temacie nie pokazuje braku tonera (choć toner jest w tubie) ale robi coraz bledsze kopie, nie dozuje tonera do wywoływaczki.
SPRAWDZIŁEM: Silniczek napędu tonera działa, czujnik ID podmieniony na inny, odczyty paramertów z czujnika według Sm w normie, wykonałem reset płyty, powtórną inicjalizację developera (developer ma przebieg ok10k), sprawdziłem połączenia z płytą główną i czujnikiem.
Podmieniłem płytę główną na inną ale okazało się że jest uszkodzona(E11) więc nie mogę sprawdzić płyty głównej.
Co z tym zrobić, ręce mi opadają POMÓŻCIE
Acha toner oryginał.
Pozdrawiam
kopiarka jak w temacie nie pokazuje braku tonera (choć toner jest w tubie) ale robi coraz bledsze kopie, nie dozuje tonera do wywoływaczki.
SPRAWDZIŁEM: Silniczek napędu tonera działa, czujnik ID podmieniony na inny, odczyty paramertów z czujnika według Sm w normie, wykonałem reset płyty, powtórną inicjalizację developera (developer ma przebieg ok10k), sprawdziłem połączenia z płytą główną i czujnikiem.
Podmieniłem płytę główną na inną ale okazało się że jest uszkodzona(E11) więc nie mogę sprawdzić płyty głównej.
Co z tym zrobić, ręce mi opadają POMÓŻCIE
Acha toner oryginał.
Pozdrawiam