Witam.Wkopiarce wymieniłem developer,bęben(katun)listwa czyszcząca,druty elektrody.Zacząlem od developera,powymianie i zrobieniu ok. 100 kopii zaczęła brudzić,sprawdziłem sp54 3,6Vsp562,17V,niedałosię wyregulować.Wmieniłem beben odczyty 4 i 2,5v zainnicjowałem dev,ale po ok.100 kopiach to samo,aha miga mi
kontrolka od przyciemniania-rozjasniania.lub automatu.Co robić ?
kontrolka od przyciemniania-rozjasniania.lub automatu.Co robić ?