witam
mam projekt jak w temacie
niby wszysto obliczone ale niestety na laboratorium wychodzi kicha
a mianowicie amplitude trzyma ale zamiast sygnalu 1,5kHz daje 23kHz
nie wiem w czym problem - chcialem go wrzucic do PSpice, ale nie bardzo mi to wychodzi - jak ktos jest zainteresowany pomoca, to prosze o kontakt najlepiej przez GG 778175 lub dankam(_at_)o2.pl
dane projektowe, uklad i wyliczenia podaje w pliczku
pozdrawiam
mam projekt jak w temacie
niby wszysto obliczone ale niestety na laboratorium wychodzi kicha
a mianowicie amplitude trzyma ale zamiast sygnalu 1,5kHz daje 23kHz
nie wiem w czym problem - chcialem go wrzucic do PSpice, ale nie bardzo mi to wychodzi - jak ktos jest zainteresowany pomoca, to prosze o kontakt najlepiej przez GG 778175 lub dankam(_at_)o2.pl
dane projektowe, uklad i wyliczenia podaje w pliczku
pozdrawiam