Proszę o pomoc. Pralka nie grzeje wody. Grzałka ma oporność w granicach 18 om na odczep. W momencie obrotów silnika na grzałce pojawia się jakieś 50V, ale pralka ciągle pierze w zimnej wodzie. Za wszelką pomoc dziękuje.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamzbyszeks0 napisał:Jeżeli Cie to poratuje to mam schemat od pralkiAWG 691 WP.Jeżeli jestes zainteresowany to odbije go na ksero i mogę Ci go przysłać.Proszę o kontakt.Pozdrawiam