Tak jak w temacie chciałem sformatować nskopoziomowo drugą partycje na dysku czy jest to możliwe czy trzeba cały dysk formatować niskopoziomowo ?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamDaniu_ckm napisał:"Jak nówka"... :] według mnieto znaczy że jest kompletnie pusty jak wyjęty z serwisu chce go jak to koledzy powiedzieli wyzerować tylko nie wiem czym i czy moge na jednym dysku wyzerować utworzoną drugą partycje "D" FAT32