witam zakupilem uszkodzoną nokie 6610 no i problem w tym że jak nacisne guzik wlanczania diody zaswieca sie na chwilke i zaraz gasną. W czym problem aha i zauwazylem jak podłącze ładowarke to wogóle nie da sie go włączyc nawet mignięcia diódek.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam