logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Nokia 6610 - nie włącza się, diody gasną, brak reakcji na ładowarkę

Devil 28 Sty 2006 15:43 822 6
REKLAMA

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik posiada uszkodzoną Nokię 6610, która po naciśnięciu przycisku włączania świeci diodami tylko na chwilę, a następnie gaśnie. Po podłączeniu ładowarki telefon nie reaguje w ogóle, brak mignięcia diod. W dyskusji zasugerowano wykonanie tzw. "wanienki" (czyszczenia płyty głównej) oraz ponowne wgranie oprogramowania (softu). Użytkownik próbował podgrzewania telefonu, jednak bez efektu. Problem może wynikać z uszkodzenia elementów elektronicznych po upadku, gdyż nie było zalania. Brak dostępu do odpowiednich kabli i narzędzi (np. Boxa) utrudnia samodzielne wgranie nowego softu.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA