WItam wszystkich
Mam procesora intela 4 3ghz jaka powinien mieć temeperature na procku (zaby było ok wszystko) i na płycie główej.
Czy są jakieś programy do zmieniania obortów wiatraka?
Jak moge zmienic w biosie (jeśli sie da) obroty wiatraka?
Pozdrawiam
Mam procesora intela 4 3ghz jaka powinien mieć temeperature na procku (zaby było ok wszystko) i na płycie główej.
Czy są jakieś programy do zmieniania obortów wiatraka?
Jak moge zmienic w biosie (jeśli sie da) obroty wiatraka?
Pozdrawiam