Proszę o pomoc!
Posiadam tradycyją antenę siatkową do odnioru TV.
Ale mam problem ponieważ przebija na TVP1 -rodio Progrm1 , a na regionalnej TVP3- radio Maryja.
CO można zrobić, zastosować aby nie wcinało się radio.
Zgóry dziękuję
Pozdrawiam Tomasz:cry::
Posiadam tradycyją antenę siatkową do odnioru TV.
Ale mam problem ponieważ przebija na TVP1 -rodio Progrm1 , a na regionalnej TVP3- radio Maryja.
CO można zrobić, zastosować aby nie wcinało się radio.
Zgóry dziękuję
Pozdrawiam Tomasz:cry::