witam
wczoraj troszke sie pomordowalem z moim cc w garazu i sterownik jest ok, teraz mam taki problem poszuje jakis schemat polaczen tego sterownika gaźnika aisan bo mam ksiazke i wg tego schematu w punkcie 169 zbiega sie masa ze stertownika styki 1 i 13 oraz masa z czujnika temperatruy i w tym miejscu pojkazuje sie potencjał dodatni co jest troche dziwne! Czy ewentualnie moge zlikwidowac te masy i podpiąć sztuczne. Tego punktu z powodu ciasnoty nie moge znaleźć moze ktoś wie gdzie on sie znajduje, wiecej moge wytlumaczyc na gg, jesli ktos sie zna w temacie i wie o co mi biega moj nr gg 4749357
Aha ten potencjał dodatni znajduje się tam niewiadomo skąd ponieważ wszystkie bezpieczniki sa powyciagane, wtyczki rozłączone a mimo to + nadal sie tam dostaje.
Prosze o help bo samochod przed wypadkiem mialem cacy teraz jak do dostalem od mechaników spowrotem to pożal się Panie Boże....
[/url]
Dodano po 1 [godziny] 32 [minuty]:
nieaktualne juz znalazłem
wczoraj troszke sie pomordowalem z moim cc w garazu i sterownik jest ok, teraz mam taki problem poszuje jakis schemat polaczen tego sterownika gaźnika aisan bo mam ksiazke i wg tego schematu w punkcie 169 zbiega sie masa ze stertownika styki 1 i 13 oraz masa z czujnika temperatruy i w tym miejscu pojkazuje sie potencjał dodatni co jest troche dziwne! Czy ewentualnie moge zlikwidowac te masy i podpiąć sztuczne. Tego punktu z powodu ciasnoty nie moge znaleźć moze ktoś wie gdzie on sie znajduje, wiecej moge wytlumaczyc na gg, jesli ktos sie zna w temacie i wie o co mi biega moj nr gg 4749357
Aha ten potencjał dodatni znajduje się tam niewiadomo skąd ponieważ wszystkie bezpieczniki sa powyciagane, wtyczki rozłączone a mimo to + nadal sie tam dostaje.
Prosze o help bo samochod przed wypadkiem mialem cacy teraz jak do dostalem od mechaników spowrotem to pożal się Panie Boże....
[/url]
Dodano po 1 [godziny] 32 [minuty]:
nieaktualne juz znalazłem
Moderowany przez kosmita:Nie pisz tematu WIELKIMI literami -> regulamin
Wpis dokonany w dniu: 2006-02-03 o godzinie: 11:36