Witam.
Mam problem z kamerą Samsung VPD 354i. Otóż po włożeniu kasety zaczyna mrygać informacja "wysuń" i znaczek "eject" z literą R. Odtwarzanie, nagrywanie jest niemożliwe, nie działają ptzyciski do sterowania kasetą. Nagrywanie itp. na kartę pamięci odbywa się bez problemu. Co to oznacza? Czy to poważna usterk
Mam problem z kamerą Samsung VPD 354i. Otóż po włożeniu kasety zaczyna mrygać informacja "wysuń" i znaczek "eject" z literą R. Odtwarzanie, nagrywanie jest niemożliwe, nie działają ptzyciski do sterowania kasetą. Nagrywanie itp. na kartę pamięci odbywa się bez problemu. Co to oznacza? Czy to poważna usterk