Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

czy oplaca sie to kupic?

06 Lut 2006 16:06 2599 12
  • Poziom 23  
    http://allegro.pl/show_item.php?item=83475618

z tym ze wydaje mi sie ze sprzedawca kity wciska w tych zdaniach:

"Bo co może głośnik z papierową membraną? g.... może VOICE KRAFT niestosuje miękkiego papieru!"
    tu wydaje mi sie akurat na odwrot jak sprzedawca powiedzial

"dzięki membranie POLIPROPYLEN LAKIEROWANY osiąga częstotliwość 19 Hz." a 19 hz to nie przypadkiem dzwieki nie slyszalne dla ucha?

czy to jest prawda co ten sprzedawca mowi?
  • Poziom 15  
    Tutaj masz stronke JBL jest opis tylko że po angielsku i sdjęcia to jest model głośnika cs 12 ta tuba była opisywana w pla......oy za tą kase dość dobra jakość i p.........cie http://www.jbl.com/
  • Poziom 23  
    no moze tyle nie wyciagnie ale co powiecie na reszcze rzeczy ktore powiedzial sprzedawca?
  • Poziom 43  
    VOICE CRAAFT to podróba SOUND CRAAFTA

ta pierwsza ma raczej korzenie w chinach i robią na czymś w rodzaju Alphardów. Wpisze w google strony z google pisża że to zarąbiste glosniki, a strony akustyczne że dziadostwo, oczywiście akustyczne mają racje.

Na dole tekst autora z allegro i moje opinie:

generalnie chciałbym umiec tak kłamac i zarabiac dużo pieniedzy ale nie potrafię. Co za sarkazm, jedyne co uczciwe to cena - nie jest zbyt wygurowana. Ale i tak pewnie idzie na tym nieźle zarobić.

"Firma VOICE KRAFT należy do pionierów producentów branży car-audio znanych w Niemczech jak i całej europie zachodniej. Ortografia powinno być w Europie Zachodniej, po za tym pionierzy car audio to firmy wsadzające radia samochodowe do Garbusow czy trabantów w DDR, a to by wychodziło, że jest nią RFT

Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, że drogą poprawy parametrów głośnika jak i poziomu głośności oraz osiągnięcia niskich częstotliwości w car audio są wzmocnienia mocy nie wzmocnienia mocy a sama moc, wystarczy wyrwac sprzężenie zwrotne ze wzmacniacza a wzmocnienie mocy wzrasta ze 100razy a moc się nie zmienia, których często brakuje nam w samochodzie. Bo co może głośnik z papierową membraną? g.... może 100% estradowców, naprawde może więcej, a posiada membrane z papieru, mały skok membrany i dużo większe SPL dzieki lekkosci membrany i moc... 800W 1000W przy 98dB... VOICE KRAFT niestosuje miękkiego papieru! Papier jest może staroświecki, ale niezly jedyne co w nim jest złe to że lubia go bakterie, wilgoc itd.

SUBWOOFER VOICE KRAFT VK 1910 NEW MODEL dzięki membranie POLIPROPYLEN LAKIEROWANY osiąga częstotliwość 19 Hz Moje głosniki skacza i przy 1 Hz, ale nie grają. Membrana ma jeszcze jedną niepowtarzalną zaletę – trwałość!!! Mam tonsile na papierku i gabce i trzymią się 10 lat Każdy z nas wie jak wpływa wilgoć i duże temperatury, na membrany kolorowe w podobnych subwooferach to nie u Nas. SUBWOOFER VOICE KRAFT można naprawdę CIESZYĆ SIĘ BASEM!!!.

W bardzo przystępnej cenie dzięki wieloletnim doświadczeniom najlepszych niemieckich specjalistów laboratorium Voice Kraft oferuje:

1) Solidna trwała drewniana obudowa no od biedy

2) Profesjonalne wygłuszenie specjalistyczną watę mineralną Tu mogli by i szmaty dac

3) 2 profile bass refleksy – obniżające jeszcze bas – jest jeszcze głębszy dołożenie dwóch profili BR podwyższa Fb tunelów, a nie obniża jak tu piszą.

4) Solidne metalowe gniazda połączeniowe Postarali się... dwa rodzaje metalu zwiększa latwość korozji

5) Tylko w Voice Kraft wentylowana cewka głośnika – zabezpieczająca przed spaleniem Przed spaleniem nie zabezpiecza, wszystko idzie spalić.

6) Membrana z wysokiej jakości lakierowanego polipropylenu IMPP

7) Głośnik o dużym magnesie z duża mocą 500W !!! Duży magnes oznacza dużą siłe magnetyczną, a zatem zwiększenie SPL a co za tym idzie zmneijszenie mocy - chyba ze ten glośnik ma jakieś lewe magnesy

8) Niezawodne komponenty –NIEZAWODNOŚĆ- BRAK REKLAMACJI Może po prostu nie uznają

Znawcy tematu wiedzą co jest źródłem pięknego MOCNEGO DŹWIĘKU!!! SUBWOOFER VOICE KRAFT VK 1910 new model!!!. Tanio, mocno, a nastepnego dnia nie ma kaca zupełnie tak jak w Erze

*Obawiasz się tanich chińskich kolorowych podróbek? No to kup ten jesli wierzysz w to że Hongkong to już Europa

*Cenisz jakość, mocne podbicie za rozsądną cenę? Podbicie nie zawsze jest korzystne

*Znasz już niemieckie wykonanie oraz osiągi niemieckiego CarAudio - Pewnie nie używaja do tego celu VoiceCraftów tylko np JBL, Pioneerów

*Lubisz Dużo Basu podłączając suba... pod Same Radio

*albo masz już wzmacniacz i szukasz coś Dobrej jakości i Dużej Mocy

*Szukasz solidnego masażu Twoich pleców

*To dobrze trafiłeś! VOICE KRAFT

*DOŁĄCZ do Tych którzy BASUJĄ już PO TWOIM MIEŚCIE!!!

ZDECYDUJ SIĘ NA COŚ WYJĄTKOWEGO

I WPRAW SERCE W DRŻENIE SUBWOOFER VOICE KRAFT

W NOWEJ NISKIEJ CENIE – 109,90 PLN ZA 500W!!!

GRATIS Dla Wszystkich!!!:

METALOWA CZARNA RAMKA MASKUJĄCA"
  • Poziom 23  
    hahaha ale sie usmialem czytajac twoje komentarze, zastanawiam sie jak ludzie moga kupowac ten chłam a tym bardziej ze nikt tego nie reklamuje.

najbardziej rozwalilo mnie to zdanie
    "*Obawiasz się tanich chińskich kolorowych podróbek? No to kup ten jesli wierzysz w to że Hongkong to już Europa " poprostu nie moglem wytrzymac :D

czyli szajs, bede wiedzial na przyszlosc
  • Poziom 35  
    Cały ten opis z allegro nie jest nawet wart komentowania - to techno bełkot na poziomie filmu animowanego o robotach:D

--
    pozdarwiam
    Hefi
  • Poziom 15  
    czyli wychodzi na to, że nawet niepozorny STX bije go na głowę:) niezłe. W sumie na alleeee jest tych VK od groma - widziałem je nawet na wolumenie-gotowe, piękne kolumienki, tylko brać:P
  • Poziom 35  
    tremolo dobre dobre :D:D

moim zdaniem to nawet dresy sie na te opisy nie łapia bo jak już stać ich na bejce to i na JBL :D

najwięcej na takie durne opisy łapie sie dzieci 12-15lat im tylko można wcisnąc że jakaś tuba na 888 ma 800wat i wyrywa ściany :D:D:D

VK to dla mnie to samo co 888 999 alpierd i inne barachło :D:D

jak już musze to kupić to nie patrze na firme i opis te firmy wszystko maja do bani szukam najtańszego :D
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 43  
    Barthezz tak jest, jeśli rzeczywiście do większego magnesu jest przyczepiona większa cewka.

Chyba, że masz rację. Cewki te same, produkcja masowa, po prostu większy magnes = większe odprowadzenie ciepła = większa moc.

Cytat:
    itp. oczywiście rzetelnej mocy pomiarowej ale chińczykowi łatwo dopisać zero

Przecież zero zawsze można dopisać, w Europie po przecinku np. 25,0W=25W. W Chinach pisząc z góry na dół nie używają go. Mają 10000 liter i nie mają przecinków. Prawdopodobnie powstanie nowa chińska litera oznaczająca PMPO. Wyglądać ma podobnie do Loga Alpharda :)
  • Użytkownik usunął konto