Witam!
Wydaje mi sie ze mam dosyc fajny temat!
Otoz chodzi o dekompilacje plikow wykonywalnych exe na C lub C++???
Wiem ze to dosc szeroki temat, ale prosze o jakies spostrzerzenia odnosnie jakichs fajnych programow i czy wogole mozna przekompilowac w jakis znosny sposob taki plik zeby mozna bylo cos z niego zrozumiec i pobawic sie w kodzie zrodlowym:)?
Czekam na wszelkie spostrzerzenia i podpowedzi!!!
POZDRAWIAM WSZYSTKIM DOLACZAJACYCH SIE DO TEMATU!
Wydaje mi sie ze mam dosyc fajny temat!
Otoz chodzi o dekompilacje plikow wykonywalnych exe na C lub C++???
Wiem ze to dosc szeroki temat, ale prosze o jakies spostrzerzenia odnosnie jakichs fajnych programow i czy wogole mozna przekompilowac w jakis znosny sposob taki plik zeby mozna bylo cos z niego zrozumiec i pobawic sie w kodzie zrodlowym:)?
Czekam na wszelkie spostrzerzenia i podpowedzi!!!
POZDRAWIAM WSZYSTKIM DOLACZAJACYCH SIE DO TEMATU!