Witam, moze ktos ma taki schemacik juz zrobiony, musze przesymulowac w pspice i aplac'u synchroniczny przerzutnik czterowejsciowy typu d, poprosze o jakies materialy jezeli kto by mial, w sumie zrobilem w pspice uklad z 8 bramek nand tylko nie wiem jak to przesymulowac zeby wykazadz ze prawidlowo dziala, czy zapodac na wejscia jakies zrodla vpulse i zbadac co sie pojawia na wyjsciach ?
pozdr
jojomp(małpa)wp.pl
gg: 4406932
pozdr
jojomp(małpa)wp.pl
gg: 4406932