Witam Wszystkich
Do tej pory nie napełniałem jeszcze lodówki z czynnikiem R600 ,i mam pytanie czy układ napełnia się tak jak R134 czy trzeba to wykonywać w inny sposób. Dziekuje za pomoc.
Do tej pory nie napełniałem jeszcze lodówki z czynnikiem R600 ,i mam pytanie czy układ napełnia się tak jak R134 czy trzeba to wykonywać w inny sposób. Dziekuje za pomoc.