Witam mam takie pytanko mam regulator obrotów na triaku do silnika komutatorowego i chciałbym go przerobic tak aby silnik startował jak najwolniej ! Może dodac diak Proszę o pomoc jak mogę to zrobic !
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam