Witam, juz od dluzszego czasu chodzi mi po glowie sprawa podlaczenia zewnetrznego zrodla muzyczki czyli jakis odtwarzacz mp3 lub zmieniareczka. Radyjko nabyłem w spadku wraz z nowym autem jednak nie widze by mialo wyjscie na zmieniareczke etc.
Wiec moje pytanie brzmi czy da rade jakims sposobem sie gdzieś wpiąć wlutować by zrobić takowe wjescie line in ???
Pozdr.
Wiec moje pytanie brzmi czy da rade jakims sposobem sie gdzieś wpiąć wlutować by zrobić takowe wjescie line in ???
Pozdr.