Dowiedziałem sie na forum ze mozna do tego radyjka podpiąć obojetnie jaki odbiornik audio do wejścia aux tylko trzeba mieć jakiś interfejs. W tej chwili słucham discmana w aucie którego podłączam do radia samochodowego poprzez kasete adapter a po tym jak zauważyłem ze radyjko ma wejścia i wyjścia audio to stwierdziłem ze bedzie lepsza jakosć dzwięku. Mam w związku z tym takie pytanie co to za interfejs, czy drogie jest to urządzenia i czy ewentualnie mozna go samemu zrobic.