Witam!
Od pewnego czasu poszukuje sposobu na wykonanie RESETU bazy gigaseta (kilku modeli, lecz zapewne wszedzie wykonuje sie tak samo) bez uzycia sluchawki, potrzebny do skasowania nieznanego PINu, lub wszytkich zarejestrowanych dotad sluchawek (z braku wolnego miejsce na zarejestrowanie nowej).
Wiem, ze taki sposob istnieje i polega na odpowiedniej kombinacji wylaczen zasilacza bazy i przytrzymania przycisku przywolania sluchawki.
Dzieki.
Pozdrawiam.
Igor
Nie pisz tytułów dużymi literami - REGULAMIN.[h]
Od pewnego czasu poszukuje sposobu na wykonanie RESETU bazy gigaseta (kilku modeli, lecz zapewne wszedzie wykonuje sie tak samo) bez uzycia sluchawki, potrzebny do skasowania nieznanego PINu, lub wszytkich zarejestrowanych dotad sluchawek (z braku wolnego miejsce na zarejestrowanie nowej).
Wiem, ze taki sposob istnieje i polega na odpowiedniej kombinacji wylaczen zasilacza bazy i przytrzymania przycisku przywolania sluchawki.
Dzieki.
Pozdrawiam.
Igor
Nie pisz tytułów dużymi literami - REGULAMIN.[h]