Witam, najpierw może zacznę od ogólnego opisu:
jestem podłączony do sieci WLAN za pomocą kart dlinka dwl-520+ i anteny yagi 16 dBi 2,4 GHz. Mam aktualne sterowniki itp.
Mój komputer jest chroniony przez dobry wg. mnie firewall(zonealarm) i anty wirka. Komputer jest ciągle skanowany programami antyspywear.
A teraz problem: ktokolwiek podłączy sie przez moja antene jego komputer działa jak dobre stare atarii. Zmieniałem juz karty(tylko inne dwl-520+), komputery, programy. Wystarczy ze wylacze połączenie i wszystko dzial normalnie. NIe widze tu problemu w komputerze, tylko w antenie.
Co powiecie o D-link DWL-520+??
czy to jest możliwe?? Jak tak to co mogę zrobić??
Poradzcie cos.
z góry WIELKIE DZIĘKI.
jestem podłączony do sieci WLAN za pomocą kart dlinka dwl-520+ i anteny yagi 16 dBi 2,4 GHz. Mam aktualne sterowniki itp.
Mój komputer jest chroniony przez dobry wg. mnie firewall(zonealarm) i anty wirka. Komputer jest ciągle skanowany programami antyspywear.
A teraz problem: ktokolwiek podłączy sie przez moja antene jego komputer działa jak dobre stare atarii. Zmieniałem juz karty(tylko inne dwl-520+), komputery, programy. Wystarczy ze wylacze połączenie i wszystko dzial normalnie. NIe widze tu problemu w komputerze, tylko w antenie.
Co powiecie o D-link DWL-520+??
czy to jest możliwe?? Jak tak to co mogę zrobić??
Poradzcie cos.
z góry WIELKIE DZIĘKI.