Witam zakupiłem ostatnio na allegro myjkę ultradźwiękową ct-400c, taka mala niebieska z dwoma guzikami on/off i 35w/60w za okolo 100 zł.
Myję nimi mocno zabrudzone tuszem pigmentowym do drukarek złaczki stalowe i uchwyty. Stosuję wodę z plynem do naczyń
Myjka cos tam brzęczy ale generalnie P O R A C H A.
Mylem z pół godziny jeden przedmiot i nic.
Straszne badziewie.
Może jakiś płyn do tego bo chyba zwrócę to sprzedającemu , szcoteczką z płynem umyje ten sam detal w 2 min a tu po pół godzinie g.ówno a nie rezultaty.
Czy z myjkami za 1000 zł to jakieś lepsze rezultaty czy podobne.
Pozdrawiam i czekam na opinie o tych chinskich myjkach czy jestescie zadowoleni czy tez lipa.
Myję nimi mocno zabrudzone tuszem pigmentowym do drukarek złaczki stalowe i uchwyty. Stosuję wodę z plynem do naczyń
Myjka cos tam brzęczy ale generalnie P O R A C H A.
Mylem z pół godziny jeden przedmiot i nic.
Straszne badziewie.
Może jakiś płyn do tego bo chyba zwrócę to sprzedającemu , szcoteczką z płynem umyje ten sam detal w 2 min a tu po pół godzinie g.ówno a nie rezultaty.
Czy z myjkami za 1000 zł to jakieś lepsze rezultaty czy podobne.
Pozdrawiam i czekam na opinie o tych chinskich myjkach czy jestescie zadowoleni czy tez lipa.