Komputer który chodzi jako serwer obudowa ATX procesor Duron 600 MHZ, 128 RAM, dysk 40 GB, sieciówka, karta IO, karty muzycznej nie ma, grafika dziadowa byleby tylko monitor podpiać raz na czas. Ile taki serwer może prądu bobierać???
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam