Witam. To mój pierwszy post na tym forum. W elektronice jestem praktycznie zielony, ale może coś wskuram. Otóż mam taki pomysł i chcę go zrealizować. Kupione mam 2 zimne katody firmy Spire (nominalnie do komputera) i chcę je zamontować do auta. W zestawie jest katoda, włacznik on/off oraz przetwornik umożliwiający podłączenie dwóch katod do jednego. Wszystko to zakończone jest molexem. Chciałbym teraz podłączyc tego molexa do instalacji elektrycznej w samochodzie. Czy to w ogóle możliwe? Czy parametry napięcia i natężenie umożliwiają dokonanie tego? Do czego się podłaczyć? Jakieś ewentualne przejściówki? Liczę na pomoc i porady. Pozdro