wiadomo, że ma już swoje lata mój elemis syriusz ale może dało by rade coś podkrecić żeby obraz był lepszy, chodzi o kontrast bo jak dam wiekszy to litery na ekranie tracą wyrazistość, podkręciłem tylko powielacz tak, że jasność jest dobra
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamjezrdna napisał:Spróbuj "przestrzelić" kineskop . Odłącz katody i siatkę 1 . Na S1 podaj 200V przez opór a katody przywieraj na krótko do masy . Ostrzegam może się nie udać i będziesz musiał utylizować sprzęt .