Pytanie dla praktyków ... jak długo kineskop ze słabą emisją będzie pokazywał piękny obraz po zwiększeniu żarzenia. Może lepiej aktywować go poprzez rozładowanie kondenstatora między katodami a siatkami pierwszymi ... tylko jak długo pochodzi ?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam