Witam
Mam "subwoofer" tani głośnik basowy z zestawu komputerowego 2.1. Przy podłączeni do kompa w filmach ac3 wszysko jest OK. Natomiast gdy podłącze pod amplituner i jego wyjście na sub pasywny gra bardzo cicho prawie nie słychac. Troche poczytałem i wiem że są dwa rodzaje wejśc w subwooferach low level i high level. Chciałbym sie dowiedziec czy jest jakis prosty=tani sposób na uzyskanie wejścia low level lub minimalne wzmocnienie sygnału z amplitunera np do poziomu głośności z karty dzwiękowej kompa. Z góry dzięki za odpowiedzi
Mam "subwoofer" tani głośnik basowy z zestawu komputerowego 2.1. Przy podłączeni do kompa w filmach ac3 wszysko jest OK. Natomiast gdy podłącze pod amplituner i jego wyjście na sub pasywny gra bardzo cicho prawie nie słychac. Troche poczytałem i wiem że są dwa rodzaje wejśc w subwooferach low level i high level. Chciałbym sie dowiedziec czy jest jakis prosty=tani sposób na uzyskanie wejścia low level lub minimalne wzmocnienie sygnału z amplitunera np do poziomu głośności z karty dzwiękowej kompa. Z góry dzięki za odpowiedzi