Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mercedes Sprinter 312 2,9 97r. ABS

sigi 04 Mar 2006 14:54 4425 6
  • Helpful post
    heniek_z
    Level 17  
    zdejmij z wtyczki pokrywkę i zobaczysz dwa plusy dwa minusy czujniki kół i parę innych, ew. podziel się problemem
  • Helpful post
    grzestv
    Level 28  
    jak cię to zadowoli to mogę napisać co na jaki pin przychodzi niestety mam padnięty skaner
    sp6fzm
    Level 10  
    Witam gdzie ta pucha od abs sie znajduje,tak troche chaotycznie wyskoczylem ale zaswiecił mi sie abs w sprinterze i nie było by błędem zajrzec tam czy tu,prosze o ewentualny opis co jaki kabel.serdecznie dizekuje.Aha nadmienie ze byłem na komputerze pokazal ze słaby kontakt z czujnikami w tylnej osi.jedno koło juz rozebralem czujnik był cały zaklejony taka ala sadzą i kurzem wyczysciłem i wlasnie tak jakby on sie ruszal przeczysciłem wszystko delikatnie popryskalem wd40 wiem ze ma byc ustawiona przerwa zanim popryskalem wd40 był blizej oski z dziurkami teraz jakby dalej 1cm i on tak jakby był ruchomy miom ze ja nic nie przestwaiłem widac na czesci przelegającej do osi obrys ,czy to ok czy on sie jakos rusza i był zastany czy jak .,aha czy bede musial wykasowac bład czy wykasuje sie sam sprinter 2,9d 312max 98/99Pozdrawiam