Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes Sprinter 312 2,9 97r. ABS

04 Mar 2006 14:54 4167 6
  • Spec od samochodów
    Prośba o schemat absu tego auta, albo przynajmniej opis pinów na wtyce.
    Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam.
  • Spec od samochodów
    Nie bądżcie złośliwi !!!! pomóżcie !!!

Pozdrawiam.
  • Pomocny post
    Poziom 17  
    zdejmij z wtyczki pokrywkę i zobaczysz dwa plusy dwa minusy czujniki kół i parę innych, ew. podziel się problemem
  • Spec od samochodów
    Nawet nie wiesz jak mi pomogłeś..... dziękuję!!!

Pozdrawiam.
  • Pomocny post
    Poziom 28  
    jak cię to zadowoli to mogę napisać co na jaki pin przychodzi niestety mam padnięty skaner
  • Spec od samochodów
    Oczywiście,że wystarczy mi jak byś napisał - będę wdzięczny.

Pozdrawiam.
  • Poziom 10  
    Witam gdzie ta pucha od abs sie znajduje,tak troche chaotycznie wyskoczylem ale zaswiecił mi sie abs w sprinterze i nie było by błędem zajrzec tam czy tu,prosze o ewentualny opis co jaki kabel.serdecznie dizekuje.Aha nadmienie ze byłem na komputerze pokazal ze słaby kontakt z czujnikami w tylnej osi.jedno koło juz rozebralem czujnik był cały zaklejony taka ala sadzą i kurzem wyczysciłem i wlasnie tak jakby on sie ruszal przeczysciłem wszystko delikatnie popryskalem wd40 wiem ze ma byc ustawiona przerwa zanim popryskalem wd40 był blizej oski z dziurkami teraz jakby dalej 1cm i on tak jakby był ruchomy miom ze ja nic nie przestwaiłem widac na czesci przelegającej do osi obrys ,czy to ok czy on sie jakos rusza i był zastany czy jak .,aha czy bede musial wykasowac bład czy wykasuje sie sam sprinter 2,9d 312max 98/99Pozdrawiam