Witam
potrzebuje informacji na temat wzmacniacza OD na tranzystorze NMOSFET z kanałem wbudowanym, czestotliwosc dolna pasma przenoszenia fd=20Hz,Rwe(min)=100kΩ, Rwy(max)=10Ω
bylbym wdzieczny za kazdy schemat i zasade dzialania a takze w miare mozliwosci opis kazdego elementu zastosowanego w ukladzie.
pozdrawiam
potrzebuje informacji na temat wzmacniacza OD na tranzystorze NMOSFET z kanałem wbudowanym, czestotliwosc dolna pasma przenoszenia fd=20Hz,Rwe(min)=100kΩ, Rwy(max)=10Ω
bylbym wdzieczny za kazdy schemat i zasade dzialania a takze w miare mozliwosci opis kazdego elementu zastosowanego w ukladzie.
pozdrawiam