to proste.Weż pierwszy lepszy wzmacniacz akustyczny na układzie scalonym i zastosuj do niego taki przycisk/przełacznik by po nacisnieciu jego glosnik od twojego wzmacniacza "gadał" u rozmówcy a po puszczeniu przycisku/przełacznika był Twój głosnik (w twoim urzadzeniu ) podłaczony do wzmacniacza rozmówcy.Inaczej mówiac masz dwa wzmacniacze akustyczne z mikrofonami i dwa głosniki podłaczone "na krzyż",klient naciska przycisk uruchamia zasilanie swego wzmacniacza i dołancza głosnik znajdujacy sie u Ciebie ,jak pusci przycisk to jego głosnik jest dopiety do linii ktorej koniec jest u Ciebie w twoim urzadzeniu Ty mowisz to wyjscie swojego wzmacniacza dopinasz przyciskiem do tej linii zakonczonej u niego glosnikiem.Takowe rozwiazanie daje mozliwosc rozmowy przemiennej raz Ty mowisz raz on za pomoca tylko 2 przewodów.jesli zastosujesz 4 przewody i odpowiednio połaczysz to mozna rozmawiac równolegle ale przy głosniejszym odtwarzaniu bedzie sie to wszystko "sprzegac" bedziesz slyszał pisk wzbudzenia.