Witam,
chcę sterować sliniczki PWMami z procka poprzez L298, w karcie katalogowej wyczytałem że na wyjścia input L298 trzeba podawać raz niskie raz wysokie, rozumiem że jak silnik ma się kręcić do przodu to na jedno daję przebieg z PWMa a na drugie masę, żeby silnik się kręcił odwrotnie to powinienem dać sygnały odwrotnie.
Jak to zrobić przy minimalnych środkach?
Dołączam schemat.
Z góry dzięki
chcę sterować sliniczki PWMami z procka poprzez L298, w karcie katalogowej wyczytałem że na wyjścia input L298 trzeba podawać raz niskie raz wysokie, rozumiem że jak silnik ma się kręcić do przodu to na jedno daję przebieg z PWMa a na drugie masę, żeby silnik się kręcił odwrotnie to powinienem dać sygnały odwrotnie.
Jak to zrobić przy minimalnych środkach?
Dołączam schemat.
Z góry dzięki