Witam !! poblem jest taki potrzebuje sterowania obrotami lewo/prawo silnika dc do ponizszego schematu myslalem nad wykorzystaniem mostka L298 ale nie bardzo wiem jak to ze soba połączyc układ pochodzi z kitu NE k367
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam